III. Thoroughbred Cup
2016.06.15. 21:04
Ez a verseny csak telivéreknek szól, most kivételesen. Két kategória lesz, galopp és küllem. Ebből kifolyólag, lehet csikókat is és vemhes kancákat is nevezni, de őket csak és kizárólag küllembe. Gyertek sokan és sok sikert mindenkinek!
Szabályok:
- 1 ember alkategóriánként max. 2 lovat nevezhet, kiv.: csikó alkat.
- 1 ló 1 kategórián belűl csak 1 alkategóriába nevezhető
- galoppban minimum korhatár 2 év
- küllembe 1 db oldalról fotózott egészalakos kép szükséges
Kategóriák
Galopp
~ Blood Horse Sprint (1100m)
2éves és idősebb méneknek és kancáknak
~ Blood Line Classic (1300m)
gp-s családfával rendelkező lovaknak
~ Thoroughbred Cup (2200m)
3éves és idősebb méneknek és kancáknak
~ Bloodstock Race (1800m)
2 és 3éves méneknek és kancáknak
Küllem
~ mén
~ kanca
~ csikó
Nevezés
Nevezési adatlap:
Tulajdonos...
Neve:
Ló...
Neve: (boxlinkkel)
Kora:
Kategória: (alkategória)
Képei:
Nevezés
Startlista
Eredmények
Galopp
~ Blood Horse Sprint (1100m)
1.hely: Lady Highness
2.hely: Redeem My Heart
3.hely: Royal Secret
4.hely: Infinite Beast
5.hely: Rhyme And Reason
6.hely: Prada
7.hely: Living's Candy Angel
8.hely: Last of the Wilds |
1.hely: Night Flower
2.hely: Stylestick
3.hely: White Chocolate
4.hely: Romany Move
5.hely: Rocking Bird
6.hely: Never Let You Go My Sweetheart
7.hely: Infinity's Hall
8.hely: Embrance the Evil |
~ Blood Line Classic (1300m)
1.hely: Baron of Night
2.hely: SH Wildcat Red
3.hely: Awesome Rock
4.hely: Miss Valentine
5.hely: Light of Shade
6.hely: Chalsin Miracle |
1.hely: Living's Violen Key *rövid orrhosszal
2.hely: Living the Hope II.
3.hely: Cairo Prince
4.hely: Time to Stand
5.hely: Cherry Wine
6.hely: Bodhisattva |
~ Thoroughbred Cup (2200m)
1.hely: Swift Dancer
2.hely: Cassablanca*
3.hely: Value Point
4.hely: Wild Child
5.hely: Street Lamp of Streight
6.hely: Bald Eagle |
1.hely: Shirokita Carnival
2.hely: Moonshine
3.hely: American Promise
4.hely: Paranormal Angel
5.hely: Crossfire
6.hely: Always Remember Me |
1.hely: Sugar Angel
2.hely: Gold Eclipse
3.hely: Birdrun
4.hely: Catching Feelings
5.hely: Warrent
|
~ Bloodstock Race (1800m)
1.hely: Early Bird
2.hely: Whisky Broom
3.hely: Hot Presso y Hermoso
4.hely: Last Ride of the Day
5.hely: Thunder Flower
6.hely: Jacksepticeye
7.hely: Mistique Raven
8.hely: Night Elves |
1.hely: Night Witches
2.hely: Call Me Maybe
3.hely: Diamond Maledetto
4.hely: Fleet Street
5.hely: Chaotic Wind
6.hely: Expresso Caffe
7.hely: Miss Hot Royal Attire
8.hely: Boo |
Küllem
~ mén
1.hely: Medaglia d'Oro, Last Ride of the Day, Exaggregator, American Promise, Hot Presso y Hermoso, White Chocolate, Fleet Street, Once Upon a Paradox, Rocking Bird
2.hely: Stylestick, Baron of Night, Destin, Cairo Prince, Hot Crocket, Living's Violin Key
3.hely: Value Point, Moonshine, Infinity's Hall, Foundry No Chikara
~ kanca
1.hely: Early Bird, Cassablanca*, Sacred Fire, Paranormal Angel, Gold Eclipse, Last Diritta's Fire, Living's Candy Angel
2.hely: Night Elves, Freckled Warrior, Last of the Wilds, Thunder FLower
3.hely: Valentine Roses, Wild Child
~ csikó
1.hely: Spirit of Fire, High Caparral, Faboulos Eclipse, Stuck in the Moment
2.hely: Candy Ride SH, Metallic Lady, Miss Hot Pointer
Nyeremények
Abszolút győztes: ELITE + 1. helyezett díjai
1.helyezett: 300.000 lbp
2.helyezett: 250.000 lbp
3.helyezett: 200.000 lbp
4.helyezett: 150.000 lbp
5.helyezett: 100.000 lbp
|